Търси
Всички категории
    Menu Затвори

    ИБУПРОМ СПРИНТ МАКС, 10 меки капсули

    Производител: US PHARMACIA
    ИБУПРОМ СПРИНТ МАКС съдържа ТЕЧЕН РАЗТВОР на активната съставка ибупрофен за ПО-БЪРЗО атакуване на болката. Всяка капсула съдържа МАКСИМАЛНА ДОЗА ибупрофен (400 mg), достъпна без рецепта, която ефикасно се бори с умерена до силна болка от различен произход.Два пъти по-бързо действие при болка!
    Складова единица: 46855
    8,35 (BGN)
    i h

    Активна съставка: ибупрофен 400 mg

    Как действа ИБУПРОМ СПРИНТ МАКС:

    • ИБУПРОМ СПРИНТ МАКС съдържа ТЕЧЕН РАЗТВОР на активната съставка ибупрофен за ПО-БЪРЗО атакуване на болката благодарение на меката желатинова капсула.

    • Всяка таблетка съдържа МАКСИМАЛНА ДОЗА ибупрофен (400 mg), достъпна без лекарско предписание, която ефикасно се бори с умерена до силна болка от различен произход.

    • Активната съставка се съдържа в МЕКИ ЖЕЛАТИНОВИ КАПСУЛИ, които освобождават ВЕДНАГА активната съставка.

    Когато искате бързо да атакувате силна болка от различен произход:

    • главоболие

    • менструални болки

    • зъбобол

    • мускулни болки

    • болки в гърба

    • болки в ставите

    • невралгия

    ИБУПРОМ СПРИНТ МАКС подобно на останалите продукти ИБУПРОМ, може да се прилага при висока температура, както и като противовъзпалително средство.

    Дозировка:

    Възрастни и деца над 12 години: 1 капсула през устата на всеки 4 часа. Не използвайте повече от 3 капсули дневно. Капсулите не трябва да се дъвчат.

    0.0 0
    Напиши отзив Затвори
    • Само регистрирани потребители могат да пишат отзиви
    *
    *
    • Лошо
    • Отлично
    *
    *
    *