Търси
Всички категории
    Menu Затвори

    НоШпалгин 400 мг/100 мг , 12 филмирани таблетки

    Производител: SANOFI
    Симптоматично лекува остра болка.По-бързо и по-силно действие.Научно доказана комбинация.Ношпалгин съдържа две активни вещества: ибупрофен и кофеин.Ибупрофен принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС). НСПВС осигуряват облекчение чрез промяна на отговора на тялото към болка.Кофеинът принадлежи към група лекарства, наречени стимуланти.Ношпалгин се използва за краткосрочно симптоматично лечение на остра умерена болка, като зъбобол или главоболие.
    Складова единица: 49219
    8,55 (лв.)
    i h

    Активни съставки:

    Активното вещество е ибупрофен и кофеин.
    Всяка филмирана таблетка съдържа 400 mg ибупрофен и 100 mg кофеин.
    Другите съставки са:

    Ядро на таблета
    Микрокристална целулоза
    Натриева кроскармелоза
    Колоиден безводен силициев диоксид
    Магнезиев стеарат

    Филмова обвивка
    Хидрокси метил целулоза
    Хидроксипропилцелулоза
    Макрогол 6000
    Талк
    Титанов диоксид (Е 171)

    Дозировка:

    За остра до умерена болка се препоръчва еднократно приложение на 400 mg ибупрофен и 100 mg кофеин. Дозирането може да се повтори след 6-8 часа, без да се превишава максималната дневна доза от 1200 mg ибупрофен и 300 mg кофеин.

    Опаковка : 12 таблетки

    Притежател на разрешението за употреба

    САНОФИ БЪЛГАРИЯ ЕООД, България

    Производител
    Delpharm Reims, Франция

    Дата на последно преразглеждане на листовката: Април 2020

    0.0 0
    Напиши отзив Затвори
    • Само регистрирани потребители могат да пишат отзиви
    *
    *
    • Лошо
    • Отлично
    *
    *
    *